A nagy utazás Krakkóba – Videó

Jaroslaw Kaczynskivel ünnepeltek a magyar civilek, lengyelek ezrei hallgatták végig Krakkóban Csizmadia László beszédét és kiáltottak fel többször: “Viktor Orban”, majd “ruszkik haza”. Kaczynski és Csizmadia hitet tett a nemzetek önrendelkezésén alapuló patrióta Európa mellett. Bayer Zsolt a Gazeta Polska főszerkesztőjével tartott tartott sajtótájékoztatót, Oláh János és a Magyar Napló szerzői lengyel-magyar irodalmi estet rendeztek. A hat busznyi magyar civil közül sokan már harmadszorra jöttek, barátságok is szövődtek már a lengyel testvérklubok tagjaival. Videótudósítás a CÖF krakkói útjáról!

A krakkói útról készült rövid videókat itt nézhetik meg:

“A nagy utazás Krakkóba”

 

 

Van mit tanulnunk a lengyelektől – Csizmadia László Krakkóban


 

Semmiféle fizetett bérencek nem vagyunk – civilek Krakkóban

 

 

Bayer Zsolt Krakkóban a CÖF és a Gazeta Polska felvonulásán

 

 

Sakiewicz: Minden népnek joga van a szuverenitásra

 

 

Ismét őrtüzeket kell gyújtanunk!  – Csizmadia László ünnepi beszéde Krakkóban